Ako prebieha sedenie ?

V sekcii kontakt mi pošlite správu, kde sa dohodneme či by ste radšej aby sedenie prebehlo osobne, telefonicky alebo online. Plus Vám pošlem dotazník s pár otázkami. Taká pomôcka/iný náhľad na danú situáciu, s ktorou potrebujete pomôcť.

Všeobecne ľudia lepšie reagujú na dianie ak tomu viac rozumejú a vedia čo môžu očakávať. Preto ak nemáš úplne jasno čo PSYCH-K® je pozri si tieto videá, ktoré som natočila nech zhruba vieš čo sa bude diať. Môžem ti to aj vysvetliť, keď budeme spolu, len to môže zabrať viac času, ktorý sa mohol zúžitkovať na to čo potrebuješ. Ak si časovo ohraničený kvôli financiám tak iba takú radu na mini samoštúdium :)

Sme pripravení začať s tým s čím si zamnou prišiel. ‘’Nepatlám’’sa v minulosti. Pokiaľ má však klient potrebu a cíti, že mu pomôže sa vyrozprávať je s láskou vypočutý.

Nepotrebujeme poznať príčinu toho čo a prečo sa nám deje, to čo sa nám deje. Spolu objavíme podvedomé programy, ktoré ťa ovládajú a sformuluješ si cieľové prehlásenie ako by si to chcel mať. Ja držím láskavý a bezpečný priestor. Mojou výhodou je intuitívne klásť dobre mierené otázky.


Mobirise Website Builder

Pomocou svalových testov ustanovíme komunikáciu a uistíme sa, že ďalšie kroky sú vhodné a bezpečné. Tak isto otestujeme či aj cieľové prehlásenie je to ‘’správne’’.
Skrz svalové testy otestujeme, ktorý balans je najvhodnejší čo nám umožní nahradiť limitujúce podvedomé presvedčenie za nové podporné. Otestujeme či proces je u konca. Pýtam sa priebežne ako sa cítite a s tým ďalej súvisia ďalšie postupy. U každého je priebeh individuálny (emočne,…).

Nasleduje oslava čo je v podstate poďakovanie podvedomiu za to, že ochotne spolupracovalo na vytvorenej zmene. Môže byť naozaj čokoľvek čo cítite práve: poďakovať si, objať samého seba, zatancovať si, vyskočiť od radosti…

Akčný plán (tiež môže byť niečo jednoduché) z mojich skúseností si vytvárali akčný krok: beh, kúpiť cd Beethoven-a susede, ísť sa prejsť do lesa… Čo je taká pomôcka aby sa vytvorená zmena v podvedomí postupne začala premietať do každodenného života.

Používam aj ďalšie metódy, ktoré keď by bolo potrebné použiť, informujem dopredu, že to nie je súčasť PSYCH-K® a závisí od Vás či si ich vyberiete.


S čím všetkým viem pomôcť? Závislosti, strachy, vzťahy, traumy, peniaze, stres, sebahodnota, smrť a mnoho iného….