O mne

Som Silvia, optimistka, vo všetkom neočakávanom čo sa udeje si nájdem výhodu, žijem ľahkosťou, neustálym sebaobjavovaním… Taktiež som maminou dvoch detí (domoškolákov), partnerkou pre mňa perfektného partnera, podnikateľkou, študentkou, facilitátorkou… Som.

Keď sa mi narodila dcéra, keď som mala 21 rokov bol to kompletný reštart môjho celého systému (ilúzie hodnôt, ktorými som žila). Partner ma opustil, keď som bola v 6mesiaci tehotenstva (s odstupom času chápem, že to bolo nevynutné pre môj rast). Bola som zdevastovaná všetkým tým čo sa mi vtedy dialo cez závažné dopravné nehody, rizikovom tehotenstve, bez strechy nad hlavou (keď nerátam strechu auta, kde sme s dcérou spávali) a podobne. Zúfalstvo, stratená, nasraná, smutná ale svoju veľkú výhodu vidím, že moja vnútorná sila je natoľko silná, že ma to nepoložilo. Keď mala dcéra 3 roky, presťahovala som sa (sama s dcérou, bez peňazí s dlhmi, bez ovládania jediného cudzieho jazyka) do zahraničia, kde sme žili niekoľko rokov. Dcéra bola chorá každý mesiac ,mala zápal pľúč čo prechádzalo do bronchitídy. Vtedy som ešte nevedela, že dieťa je energeticky napojené do cca 7 roku na matku (resp. na osobu, s ktorou žije). Nevedela som, že jedine komu treba pomôcť som Ja a dcére sa tým automaticky zlepší zdravotný stav. Dcéra mi iba zrkadlila môj vnútorný stav (katastrofu). Vtedy sa na mňa začalo lepiť slovo psychosomatika a začínala som tomu viac chápať čo to znamená resp. som to úplne videla na svojej životnej realite s dcérou. Už si nepamätám presne, kde nastal impulz ísť študovať čínsku medicínu do Prahy. Tak som išla do toho… V tej dobe mi to veľmi rozšírilo poznanie (čerpám z toho dodnes). Spravila som si kurzy na masáž akupresúrnych bodov, kurz bankovania, moxovania a pod….(veľa, veľa).

Mobirise Website Builder

Začala som si uvedomovať ako veľmi nám naša hlava ovplyvňuje náš fyzický stav. Že v rovnakom čase vieme byť svojim liečiteľom aj ničiteľom. S psychosomatikou som veľa pracovala, ale nevedela som sa dostať tak hlboko ako vďaka PSYCH-K®.

Priťahovala ma sila krištáľov a tak som začala intuitívne vyrábať šperky z minerálov, polodrahokamov (začalo to v zahraničí). Priťahovalo mi to do života ľudí, s ktorými sme mali aj niekoľkohodinové rozhovory, kde si koľkokrát pýtali odo mňa radu. Opakovane ku mne chodievali, kde pri niektorých aha-momentoch odo mňa to boli veľmi vyživujúce nasvietenia pre nich. Otec mi vždy vraviel, že mám dar načúvať a komunikovať s kýmkoľvek o čomkoľvek v ľahkosti.

Šperky na chvíľku nahradilo druhé tehotenstvo, ktoré som už mala o trošku viac vo svojich rukách. Neodovzdávala som zodpovednosť za svoje telo bielym plášťom. Ale aj tak som vtedy v tom nastavení, ktoré som mala bola na všetko sama, hoci partnera som mala. Nezvládala som deficit spánku, domácnosť, deti nulová podpora od partnera a ešte ponižovanie od neho. S odstupom času vnímam koľko ma potreboval bývalý partner naučiť o sebe. :) Zbalila som sa a odišla s deťmi, keď druhé dieťa ( náš spoločný syn) mal 4 mesiace. Do vienku mi bola buď darovaná riadna odvaha alebo som k nej nevedomky počas života prišla. :))

S deťmi som to zvládala tak ako slobodná matka. :) Keď už toho bolo na mňa dosť odišla som do zahraničia s deťmi na chvíľku žiť, kde zamnou prišiel už terajší partner, s ktorým sme spolu vyše dvoch rokov. Myslím, že môžem dať veľké poďakovanie aj PSYCH-K®, pretože s bývalými partnermi mám teraz naozaj krásne vzťahy (aj na narodeninové oslavy detí aj mimo narodeninových osláv bývalí partneri aj terajší partner menežujú kto bude mať deti, keď práve som preč na niekoľkodňovom workshope alebo škole). Milujem rodinný patchwork a stačilo iba aby ja som popracovala v sebe na sebe a realita mi je zrkadlom. Rodinu, ktorú som si vytvorila v tejto realite je pre mňa veľkým darom.

Mobirise Website Builder

Neskôr som si uvedomila, že aj spôsobom akým dcéra prišla na svet bol silne traumatizujúcim ako pre mňa tak aj pre ňu. Veľmi mi s týmto u dcéry pomohlo aj PSYCH-K®. A tiež neviem odkiaľ mi prišiel impulz ísť študovať školu popôrodnej duly a teraz študujem trojročnú školu pôrodnej báby (babica).

Metódu PSYCH-K® som objavila vďaka mojej koučke v septembri 2022 a tak ma tento spôsob milo prekvapil, že som sa stala súčasťou kurzu basic vo februári, kurzu advanced v máji 2023, kurzu master v septembri 2023, kurzu divine v októbri 2023 a medzi tým som to intenzívne praktizovala na svojej rodine a klientoch.

Rada vás PODPORÍM v životnej ceste na to, aby ste vzali zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. Rada sa budem pozerať ako rozprestierate svoje krídla a usádzate sa vo svojej vnútornej skutočnej sile. Odhaliť seba samého znamená vedieť. Kto vie, prestáva sa báť. Kto sa prestáva báť, stáva sa silným. Kto je silným, je oporou sám sebe. Kto je oporou sám sebe, je skrz seba oporou a majákom aj druhým. Kto je majákom žiari vo svojej pevnosti a rovnováhe pre všetkých rovnako. Kto je majákom, prestáva byť ovládateľný. Je načase rozžiariť svoje vlastné majáky. Znamená odhaliť pravidlá hry zvanej život a začať hrať sám za seba. Znamená vrátiť si späť čo je moje a vrátiť späť čo mojím nikdy nebolo. Prijať sa taký aký som so všetkým čo ku mne patrí. Ľúbiť samého seba a naplňovať svoj vlastný pohár šťastia.

S láskou

Silvi

Certifikáty k metóde PSYCH-K®:
PSYCH-K® BASIC WORKSHOP - lektorka Simona Hovadíková
PSYCH-K® ADVANCE WORKSHOP - lektorka Brunhild Hofmann
PSYCH-K® MASTER FACILITATION - lektorka Brunhild Hofmann
PSYCH-K® DIVINE INTEGRATION RETREAT - lektorka Simona Hovadíková 

Galéria

Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder